Zalíbily se Vám mé fotky? Chtěli by jste mít ode mně zvěčněného svého parťáka? Napište mi!

Fotím psy a koně. Je mi 16 let a fotím asi 3 roky. Všechny informace o focení najdete níže, budu moc ráda, když napíšete a váš čtyřnohý kámoš se stane mým modelem» Čím fotím?  Nikon D3200 + objektiv 50mm 1.8 G

» V čem upravuji?  Adobe Photoshop CS6 + Adobe Photoshop Lightroom Classic CC

» V jaké podobě fotografie dostanete?  Plně upravené fotografie dostanete v digitální podobě. Nahrávám je na online galerii - Zonerama, kde je stáhnete v plné kvalitě.

» Kolik focení stojí?  400 Kč/každých 10 fotografií.

Nabízím také focení vrhů - cena 100,-/štěně (fotka portrétu a postoje) - v ceně jsou společné fotky i momentky.

» Za jak dlouho budou fotky hotové ? Do 1 týdne vám plně upravené fotografie zašlu.

» Co vyfotím?  Samozřejmostí je portrét, celý pes, taky např. pes v postoji, trikové, společné fotky (více psů dohromady nebo s majitelem), nafotím i pohybovky nebo i více aranžované fotografie. Pokud chcete fotit vtipné fotky, přivezte si vlastní rekvizity (šálu, klobouk,...). To vše si domluvíme buď před focením nebo rovnou na místě, je jen na vás, jaké fotečky upřednostňujete! ;)

U koní se také ničemu nebráním, vyfotím vás společně, portréty, pohybovky na louce, skoky, drezuru, triky atd...

» Co s sebou vzít na focení?  Pamlsky, hračky... prostě cokoliv, co má pes opravdu rád a zaujme ho to. Pokud máte hodně aktivního psa, který chvíli nepostojí, je dobré, aby jste ho před focením unavili (třeba aportováním, přetahováním, procvičováním povelů...), aby byl poté na focení klidnější a neunudil se ;) A zejména u dlouhosrstých psů je také dobré mít s sebou kartáč na vyčesání případných nečistot.

» Co by měl pes umět?  Alespoň základní povely (sedni, lehni) a hlavně odložení. Ale "nadstandartní" povely jsou samozřejmě vítány! U štěňátek je jasné, že ještě budou mít svojí hlavu a chvíli nepostojí, takže pokud máte psí mimčo, nebojte se, také to určitě zvládneme!

» Další informace:  Fotím venku (v exteriéru). Platí se poté, co dofotíme (před tím, než vám fotografie zašlu). Fotím na Mělníku (+okolí). Mohu sama dojet a přiblížit se k vám, u větších vzdáleností se však dohodneme na proplacení cesty. Focení trvá většinou 1 hodinu.


Budu moc ráda, pokud vyplníte můj dotazník! --> ZDE <--


Máte jiný dotaz nebo zájem o focení? Napište mi na Facebook či mail!